facebook
 allegro telefon+48 571 862 312 | telefon+48 502 344 457 | email stanley@stanley.info.pl

Firma

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej.

Firma STANLEY rozpoczęła swoją działalność w maju 2007 roku. W tamtym czasie oferta firmy obejmowała zamki i zawiasy dla przemysłu i szybko została wzbogacona o ofertę uszczelek krawędziowych oraz znacznie poszerzyła ofertę zawiasów i zamków dostosowanych niemal do każdej gałęzi przemysłu.

Nasze produkty wykorzystywane są w takich gałęziach przemysłu jak: przemysł energetyczny, przemysł maszynowy, w produkcji klimatyzacji i wentylacji, przy produkcji mebli metalowych oraz w przemyśle samochodowym i kolejowym. W kolejnych latach oferta została rozszerzona o produkty (zamki, zawiasy) wykonane ze stali nierdzewnej często wykorzystywane w przemyśle spożywczym a także tam gdzie warunki eksploatacji urządzeń są uciążliwe. W roku 2015 rozszerzyliśmy naszą ofertę o stopki regulacyjne, które są uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty. W roku 2018 wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty koła przemysłowe.

Oferowane przez nas produkty można spotkać w takich urządzeniach jak: skrzynki energetyczne, skrzynki gazowe, szafach RACK, w obudowach HVAC, obudowach maszyn, meblach medycznych, przemysłowych meblach metalowych, agregatach a także w zabudowach pojazdów samochodowych i szynowych.

Atuty naszej firmy to przede wszystkim sprawdzona jakość produktów, staranne i dokładne ich wykonanie oraz dostępność. Zamówienia do klientów stale współpracujących z nami są realizowane z dnia na dzień co pozwala zabezpieczyć ciągłość produkcji nawet dla najbardziej wymagających.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chętnie pomagamy w doborze produktów dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i gwarantujemy miłą obsługę oraz profesjonalne doradztwo.

Serdecznie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem
STANLEY S.C.
Stanley S.C.
Kontakt

STANLEY S.C.                                                          
ul. Poniatowskiego 11                                                
22-600 Tomaszów Lubelski 

tel. +48 502 344 457 

      +48 84 538 70 26

 
ALLEGRO
STANLEY S.C

tel: +48 571 862 312

WOBIMAT
Tel: +48 692 198 889